معرفي بنياد ICDL ايران

بنیاد ICDL ایران سازمانی پیشرو در تامین نیازهای سطوح مختلف جامعه در زمینه سواد الکترونیکی است که خدماتی متعالی را در جهت توسعه جامعه اطلاعاتی در کشور ارائه می دهد.
توصیف چشم انداز:
Usa payday loans online.

  • پیشرو: : بنیاد ICDL ایران سازمان پیشگام در ارائه خدمات و محصولات مرتبط با سواد الکترونیک در کشور است این سازمان سهم عمده بازار را در دست دارد و محصولاتی متنوع و نوآورانه را به جامعه عرضه می کند .
  • پوشش تمام سطوح جامعه: بنیاد ICDL ایران توانسته است در تمامی نقاط کشور و به طور متوازن سواد الکترونیک را توسعه داده و موجب کاهش فاصله دیجیتالی بین نقاط مختلف کشور شود. این بنیاد در اقصی نقاط کشور دارای نمایندگان معتبری است به گونه ای که تمامی اقشار جامعه امکان استفاده از محصولات و خدمات بنیاد را دارند.
  • تعالی محصولات و خدمات: : بنیاد ICDL ایران مناسب ترین محصولات و خدمات را با کیفیت برتر، قیمت مناسب و دسترسی آسان در اختیار مشتریان خود قرار می دهد به گونه ای که محصولات و خدمات بنیاد نسبت به رقبا، ارزش به مراتب بیشتری را برای مشتری خلق می کند.

ماموریت بنیاد ICDL ایران
بنیاد ICDL ایران نهادی است که به عنوان نماینده بنیاد جهانی ICDLو زیر مجموعه سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش مشغول به فعالیت است از این رو در تعیین ماموریت این بنیاد لازم است ماموریت بنیاد جهانی ICDL و همچنین سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش مورد نظر قرار گیرد به همین جهت یکی از وظایف اصلی بنیاد ICDL ایران را می توان توسعه مهارت های کامپیوتری افراد جامعه با عنایت به هویت ملی و دینی مردم در جهت توسعه جامعه اطلاعاتی دانست.

از آنجایی که بنیاد ICDL تحت ساختار حاکمیتی وزارت آموزش و پرورش می باشد لذا ماموریتی فراتر از توسعه مهارت کاربری کامپیوتر را می توان برای آن در نظر گرفت در واقع این بنیاد را می توان متولی توسعه سواد سواد دیجیتالی در جامعه تصور نمود.

بیانیه ماموریت

بنیاد ICDL ایران توسعه متوازن سواد دیجیتالی در جامعه را رسالت اصلی خود می داند. بنیاد وظیفه خود می داند با ارائه محصولات با کیفیت برتر زمینه افزایش توانمندی های عموم جامعه را در جهت توسعه جامعه اطلاعاتی در کشور فراهم نماید.


Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/isfaha55/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443